fbpx

KLINICZNA MAPA KRĘGOSŁUPA

za darmo
pobierz

Opracowana przeze mnie Kliniczna Mapa Kręgosłupa skierowana jest do osób z branży terapeutycznej jak również do pacjentów z wszelkimi dolegliwościami.
Jest to wynik obserwacji i analizowania wielu symptomów chorobowych w powiązaniu z tak ważną częścią ciała jaką jest nasz kręgosłup.

Okazuje się, że ogromna liczba dolegliwości dotycząca właściwie wszystkich układów ciała może być bezpośrednio lub pośrednio powiązana z poszczególnymi lub zgrupowanymi segmentami kręgosłupa.

Filozofia Osteopatyczna opiera się na zasadzie, że prawidłowy stan zdrowia utrzymywany jest przez optymalne funkcjonowanie mechaniki wszystkich części ciała.
Przemieszczenie się kręgów może prowadzić nie tylko do podrażnienia układu nerwowego, ale również utrudnia to funkcjonowanie układu mięśniowo szkieletowego i pracę narządów wewnętrznych, które zapewniają witalność naszego ciała.

Dlatego ważne jest aby badać całego pacjenta i umieć rozwikłać całą sieć powiązań różnych chorób i dolegliwości z innymi częściami ciała a wtedy leczenie staje się skuteczniejsze.

Teraz możesz dostać za darmo plik JPG z Kliniczną Mapą Kręgosłupa w wyraźnym rozmiarze 1260 × 1800 pikseli / 300 dpi (nadaje się do wydrukowania na A4).  

Wszystko co potrzebujesz zrobić to zapisać się na mój Newsletter poniżej. Dostaniesz e-mail z prośbą o potwierdzenie Twojej chęci dołączenia do mojego Newslettera (chcę miec pewność, że faktycznie Ty wysyłasz zgłoszenie). Po potwierdzeniu dostaniesz plik Kliniczna Mapa Kręgosłupa z opisem unerwienia i możliwych symptomów prosto na Twojego e-maila. 
I tylko dobre informacje związane z Osteopatią! 

Możesz spodziewać się ciekawostek i wartościowych informacji dotyczących zdrowia, fizjoterapii i najbliższej mi Osteopatii. 
Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować ze subskrybcji. Ale warto być z nami 🙂 

Zapisz się na mój Newsletter.
Tylko wartościowe informacje związane z Osteopatią!