Tablice

Kliniczna Mapa Kręgosłupa
zamów tablice

Poznaj swój kręgosłup – kliniczna mapa kręgosłupa

Opracowana przeze mnie Kliniczna Mapa Kręgosłupa skierowana jest do osób z branży terapeutycznej jak również do pacjentów z wszelkimi dolegliwościami.
Jest to wynik obserwacji i analizowania wielu symptomów chorobowych w powiązaniu z tak ważną częścią ciała jaką jest nasz kręgosłup.

Okazuje się, że ogromna liczba dolegliwości dotycząca właściwie wszystkich układów ciała może być bezpośrednio lub pośrednio powiązana z poszczególnymi lub zgrupowanymi segmentami kręgosłupa.

Filozofia Osteopatyczna opiera się na zasadzie, że prawidłowy stan zdrowia utrzymywany jest przez optymalne funkcjonowanie mechaniki wszystkich części ciała.
Przemieszczenie się kręgów może prowadzić nie tylko do podrażnienia układu nerwowego, ale również utrudnia to funkcjonowanie układu mięśniowo szkieletowego i pracę narządów wewnętrznych, które zapewniają witalność naszego ciała.

Dlatego ważne jest aby badać całego pacjenta i umieć rozwikłać całą sieć powiązań różnych chorób i dolegliwości z innymi częściami ciała a wtedy leczenie staje się skuteczniejsze.

Medyczna tablica Mapa Kliniczna Kręgosłupa o wymiarach 70 cm – 100 cm jest dostępna w cenie 70,00 zł (do antyramy).
Wersja z listwami i haczykami do powieszenia na ścianie kosztuje 90,00 zł.

Gdzie kupić?
Na tej stronie